Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język niemiecki: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez marianek, 11 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
A ZAZNACZYLISCIE TAM ZE MIAL WYPADEK ?? CZY ZE CHCIAŁ POZNAC INNYCH LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1236 napisał:
Podam odpowiedzi, które zapisałam na chusteczkę;p słuchanie: Anne- Treffpunkt Karol- zentrale Lage Steffi- Bedienung Peter-Essen Silke-Getranke to sa tylko kluczowe słowa, mam nadzieję, że zrozumiecie, o co mi chodzi.
I tak jest na pewno dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O lol... sorry pomyłka na rok 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wypadek bo on nie chcial poznac tylko przez to ze musial zosatc poznal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie wypadek, poznał ludzi, bo został zmuszony do zostania na cały tydzień - planował 2 dni pobytu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaagaa napisał:
mam tak samo
Ja tez mam tak samo;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy Anschlag zostanie uznany jako ogłoszenie???Bo w niektorych słownikach funkcjonuje jednak nie we wszystkich...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA NIE BYŁO GRUP, BO JA MAM IDENTYCZNY ARKUSZ JAKI BYŁ NA MATURZE A WY MACIE ODP. W TEJ SAMEJ KOLEJNOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;;; napisał:
Mam pytanie czy Anschlag zostanie uznany jako ogłoszenie???Bo w niektorych słownikach funkcjonuje jednak nie we wszystkich...;/
NIE ZOSTANIE TO JEST BLAD KARDYNALNY I NIE ZDASZ MATURY WOOGLE CI NIE BĘDĄ LICZYĆ POZOSTAŁYCH PKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze ze słuchu: 1. Pies miał ulobioną zabwakę - prawda 2. Kupiła psa od przyjaciela - fałsz 3. W każdym domu są po dwa psy - fałsz 4. Nie ma problemów z psem - prawda 5. Temat rozmowy - fałsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był grupy bo ja mam inny niż opublikowano na CKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
NIE ZOSTANIE TO JEST BLAD KARDYNALNY I NIE ZDASZ MATURY WOOGLE CI NIE BĘDĄ LICZYĆ POZOSTAŁYCH PKT
Taaa...od razu z poslkiego i matmy też ją/go za to oblejąxD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3.1 B 3.2 A 3.3 C 3.4 C 3.5 B Tak moim zdaniem powinno być (odpowiedzi do tego arkusza co na cke)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDAŁAM z odpowiedzi na interii wiem, że zdałam Zaraz podliczę wszystkie punkciki, czekam na dalsze odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Anschlag nie moze byc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniepokojona napisał:
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
zależy jakie konkretnie słowa umieściłaś w nagłówku ogłoszenia. nie jest koniecznością, aby umieszczać słowo- Anzeige bądź Bekanntmachung, można je zastąpić np. Achtung!, Hilfe!, (odnośnie maturalnego ogłoszenia) Handy verloren! etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM 28/35 ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAGAAAA napisał:
MAM 28/35 ;P
a gdzie dorwałaś odpowiedzi na 2 i 3?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie bezbłędnie! A ze słuchu jeden błąd na pewno, reszta raczej dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Nina~ napisał:
a gdzie dorwałaś odpowiedzi na 2 i 3?
######fakty.interia.pl/raport/matura-2010...wy,1476712,6486 ######www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,...do_poziomu.html TUTAJ SWZYTSKO JEST; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...